Pakalpojumi

Rehabilitācijas pakalpojumi tiek sniegti kā bērnu tā pieaugušo vecuma pacientiem ar muskuloskeletāliem un neiroloģiskiem traucējumiem, kā arī Covid infekcijas seku gadījumā.

Rehabilitācija bērniem un pieaugušajiem

Mioskeletālu, kardiovaskulāru, pulmonoloģisku un neiroloģisku veselības traucējumu rehabilitācija bērniem un pieaugušajiem

Rehabilitācija ietver rehabilitācijas ārsta konsultāciju sākumā un rehabilitācijas procesa gaitā, nodarbības ar fizioterapeitiem, ergoterapeitiem u.c. funkcionāliem speciālistiem mono- un multi-profesionālā veidā pēc individuālās pacientam izstrādātas programmas, vajadzības gadījumā tajā iekļaujot arī tehniskās ortopēdijas pakalpojumus, kā arī psihologa vai neirologa konsultācijas.

Rehabilitācijas programma ietver nodarbības klīnikā 2-3 reizes nedēļā, kombinējot ar patstāvīgi veicamiem uzdevumiem mājās. Nodarbībās klīnikā tiek izmantoti gan trenažieri noteikta veida uzdevumu veikšanai patstāvīgi terapeitu uzraudzībā, individuāla ārstnieciskā vingrošana u.c. nodarbības, masāžas elementu izmantošana, kā ari rekomendācijas mājas un darba vietas iekārtošanai un dienas plānošanai.

Covid seku rehabilitācija

Covid seku rehabilitācija

Covid infekciju pārslimojušajiem pacientiem*, kuriem pēc infekcijas ārstēšanas nav nepieciešamas skābekļa inhalācijas, bet saglabājas darba spēju, mobilitātes vai pašaprūpes traucējumi, tiek nodrošināta rehabilitācija dienas stacionārā.
2-3 reizes nedēļā līdz tiek sasniegta optimāla dzīves kvalitāte.

Gadījumos, ja ambulatorā rehabilitācija nav pietiekoši efektīva, Rehabilitācijas klīnika pacientus nosūta stacionārai rehabilitācijai.

* nepieciešams atbilstošs izraksts no slimnīcas vai ģimenes ārsta (forma 27)

Rehabilitācijas dienas stacionārs

Valsts apmaksāts rehabilitācijas dienas stacionārs

Rehabilitācijas klīnika piedāvā valsts apmaksātus rehabilitācijas pakalpojumus dienas stacionāra veidā – nepieciešams FRM ārsta (rehabilitologa), ģimenes ārsta vai ārsta speciālista nosūtījums. Pieaugušo vecuma pacientiem ir jānodrošina līdzmaksājums 7,00 EUR apjomā par katru nodarbību reizi.

Rehabilitologa vai neirologa konsultācijas

Rehabilitācijas ārsta vai neirologa konsultācijas

Kā maksas pakalpojumu Rehabilitācijas klīnika nodrošina Fizikālās un rehabilitācijas medicīnas (FRM) ārsta jeb rehabilitologa vai Neirologa konsultācijas.

Tehniskās ortopēdijas pakalpojumi

Ortozēšana, ortožu printēšana, ortopēdiskie apavi

Rehad Tehniskās Ortopēdijas centrs nodrošina ortožu un ortopēdisko aavu izgatavošanu pacientiem ar neiroloģiskām un ortopēdiskām saslimšanām, pie retajam diagnozēm un citos gadījumos, kad nepieciešama augsta līmeņa tehnosko palīglīdzekļu izgatavošana.

Interesē kāds no mūsu pakalpojumiem?

Aizpildiet formu, lai uzzinātu vairāk vai pieteiktos pakalpojumam, un mēs ar Jums sazināsimies!

Alternatīvi varat sazināties ar mums, izmantojot mūsu kontaktinformāciju:

Reģistrācijai:
Scroll to Top
Scroll to Top