Par mums

Multidisciplināra pieeja Jūsu atlabšanai

Mūsu pārliecība veiksmīgai rehabilitācijas procesu nodrošināšanai un rezultāta sasniegšanai – multidisciplinārs jeb visaptverošs (komprehensīvs) skatījums uz pacienta un viņa ģimenes funkcionēšanas problēmām. Tas ietver kompleksu profesionāļu iesaisti, atbilstoši pacienta vajadzībām, sākot no rehabilitācijas terapijas noteikšanas vai tehniskās ortopēdijas nodrošinājuma līdz ikdienas dzīves kvalitātes uzlabojumiem, piesaistot psihologu, mākslas terapeitu vai ergoterapeitu.

REHAD Rehabilitācijas klīnika

REHAD Rehabilitācijas klīnika nodrošina daudzpusīgus rehabilitācijas pakalpojumus pacientiem ar mioskeletālām, kardiovaskulārām, pulmonoloģiskām un neiroloģiskām problēmām bērniem un pieaugušajiem subakūtu un hronisku slimību izraisītu funkcionēšanas traucējumu gadījumā.

Īpašu uzmanība ir vērsta uz pacientiem ar skoliozi dažādos vecumos un bērniem ar cerebrālās triekas, Spina bifida u.tml. attīstības traucējumiem meklējot risinājumus viņu funkcionēšanas problēmām.

REHAD Tehniskās ortopēdijas centrs

REHAD Tehniskās ortopēdijas centrs nodrošina dažādas ortozes un ortopēdiskos apavus, tai skaitā piedāvājot arī attālinātas konsultācijas un tehniskās ortopēdijas izstrādājumu izgatavošanu attālināti, izmantojot 3D skenēšanas metodes un ortožu printēšanu.

REHAD Rehabilitācijas klīnika piedāvā valsts apmaksātus ambulatorus rehabilitācijas dienas stacionāra pakalpojumus t.sk. Covid19 infekciju pārslimojušiem pacientiem ar elpošanas mazspēju un fizisko darba spēju kritumu.

Scroll to Top
Scroll to Top