Par apmeklējumu:

Lai izatavotu tādus izstrādājumus kā ortozes vai individuālus ortopēdiskos apavus, tehniskās ortopēdijas centrā REHAD norit daudzas darbības. Jo sarežģītāks izstrādājums tiek gatavots, jo vairāk darba un laika tā izgatavošanā nepieciešams ieguldīt. Izgatavojot kādu tehniskās ortopēdijas izstrādājumu, jums būs jāierodas uz rūpīgu pirmreizējo izmeklēšanu, kā rezultātā tiks pieņemts vai precizēts lēmums par Jums piemērotāko izstrādājumu, tad notiks mērījumu veikšana, bet pēc izgatavošanas – pielaikošana un apmācība izstrādājuma lietošanā, pēc kuras norādītajā režīmā var sākties tā lietošana.

 icon

Izmeklēšana

Pirmajā tikšanās reizē ar mūsu komandas speciālistiem, tehniskajiem ortopēdiem, Jums varētu būt jāpārrunā jautājumi par dzīvesveidu, karjeru, vaļaspriekiem, plāniem, vajadzībām un to, ko sagaidat. Pēc tam tiks veikta klīniskā izmeklēšana, kurā novērtēs esošo stāvokli, spēku, kustību apjomu, veselību kopumā, kā arī noteiks vai precizēs Jūsu vajadzību. Jums būtu jāparāda ierīces, ko jau lietojāt vai grasaties turpmāk lietot, kā arī jāapģērbjas tā, lai viegli varētu parādīt ķermeņa daļu, kam nepieciešams izstrādājums.

icon

Kas jāņem līdz

Līdz būtu jābūt pieejamai medicīniskai dokumentācijai, izmeklējumiem, kas varētu sekmēt lēmuma pieņamšanu. Ja tie ir rentgenuzņēmumi, vēlams, lai tie iepriekš būtu izdrukāti papīra vai peejami filmas formātā, bet diska ieraksts vai piekļuves kods sagatavots līdz. Ja sagaidāms mērījums ar ģipša saiti, iespējams, jums patiks noslaucīties sevis līdz paņemtā dvielītī un uz dušū doties savā halātiņā

Varētu būt, ka pirms izstrādājuma izgatavošanas tiks doti padomi, kā pareizāk sagatavoties izgatavošanai, piemēram, iesakot iepriekš veikt noteiktus vingrojumus vai saitēt ķermeņa daļu ar elastīgo saiti.

Scroll to Top
Scroll to Top